51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

HADZIEWICZ Rafał

HADZIEWICZ Rafał
LOT 64
ID: 051064

HADZIEWICZ Rafał BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Błażeja Głowackiego
Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 50 cm
Opisany na odwrocie: "Błażej Głowacki w 67 ro: ży: swego | [nieczytelne] Anastazyi z Głow | [nieczytelne] p Raf. Hadziewicz"
Obraz po historycznej konserwacji; widoczne uzupełnienia malatury.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:3400 zł
Estymacja:4000 - 5000 zł
złóż zlecenie