51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
ARTYMOWSKI Roman
LOT 118 | ID: 051118 |
ARTYMOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W miasteczku |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 40 x 45,3 cm 53 x 58,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "R. Artymowski" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |