51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BREITENWALD Roman
LOT 56 | ID: 051056 |
BREITENWALD Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wypas koni |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34 x 49,7 cm 51 x 65,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "RBreitenwald" | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |