51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman
LOT 57
ID: 051057

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Spotkanie u studni
Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50 cm
49 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"
Przy narożnikach lekko widoczne sfalowanie płótna.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2000 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie