51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BREITENWALD Roman
LOT 57 | ID: 051057 |
BREITENWALD Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Spotkanie u studni |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 49 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "RBreitenwald" Przy narożnikach lekko widoczne sfalowanie płótna. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |