51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman
LOT 58
ID: 051058

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Stogi siana
Technika:olej, tektura
Wymiary:40 x 50 cm
51 x 60,5 cm (z oprawą)
Sygnowany ołówkiem p.d.: "RBreitenwald"
Widoczne zabrudzenie malatury, niewielkie przetarcia farby (l.d.) oraz ślad po gwoździu (śr.g.).
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1500 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie