51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

BAJ Stanisław

BAJ Stanisław
LOT 92
ID: 051092

BAJ Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Rzeka Bug
Technika:olej, płótno
Wymiary:90 x 130 cm
103 x 142 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Baj"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:40000 zł
Estymacja:45000 - 60000 zł
złóż zlecenie