51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BAJ Stanisław
LOT 92 | ID: 051092 |
BAJ Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rzeka Bug |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 90 x 130 cm 103 x 142 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "S. Baj" | |
| Cena wywoławcza: | 40000 zł |
| Estymacja: | 45000 - 60000 zł  |