51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BORYSOWSKI Stanisław
LOT 120 | ID: 051120 |
BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z żaglówkami |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 66 cm 65,5 x 71 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Borysowski"
PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Estymacja: | 3000 - 5000 zł  |