51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
DOBRZYŃSKI Stanisław
LOT 84 | ID: 051084 |
DOBRZYŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bolszewicy (1917) - para karykatur |
| Technika: | tusz, gwasz, akwarela, papier |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. Stanisław Dobrzyński, "Bolszewicy - narada" (1917) Wymiary w świetle oprawy: 44,5 x 42 cm Wymiary z oprawą: 51,5 x 49 cm Sygnowany i datowany p.g.: "STANISŁAW | DOBRZYŃSKI | 17" 2. Stanisław Dobrzyński, "Bolszewik na koniu" (1917) Wymiary w świetle oprawy: 42,5 x 50,5 cm Wymiary z oprawą: 49 x 57 cm Sygnowany i datowany p.d.: "STANISŁAW | DOBRZYŃSKI | 17" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |