51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
GÓRSKI Stanisław
LOT 23 | ID: 051023 |
GÓRSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Góralka na tle chaty |
| Technika: | pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 43 x 53 cm 51 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Górski" Widoczne przetarcie malatury i niewielkie uszkodzenie podłoża w prawym górnym narożniku. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Estymacja: | 4000 - 5000 zł |