51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
RUDOWICZ Teresa
LOT 102 | ID: 051102 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja monochromatyczna (1958) |
| Technika: | monotypia, papier |
| Wymiary: | 50 x 64,8 cm 52,5 x 67,5 cm (w świetle passe-partout) 81 x 93,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "TR 58 r" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Estymacja: | 6000 - 8000 zł  |