51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold
LOT 115
ID: 051115

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z wybrzeża
Technika:olej, płótno
Wymiary:62,5 x 43 cm
53,5 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Zachar"
Opisany na odwrocie: "W. ZACHAREWICZ | 5"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1500 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie