51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 69 | ID: 051069 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sień kamienicy Fukiera w Warszawie |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 33,5 x 23,7 cm (w świetle passe-partout) 53 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz." | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |