51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

LOT 69
ID: 051069

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Sień kamienicy Fukiera w Warszawie
Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33,5 x 23,7 cm (w świetle passe-partout)
53 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz."
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2400 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie