51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
ZAKRZEWSKI Władysław
LOT 47 | ID: 051047 |
ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wawel |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 57,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy) 77 x 87 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Zakrzewski" | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Estymacja: | 4000 - 6000 zł |