51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LOT 44 | ID: 051044 |
| Tytuł: | Kobieta z pierścieniem (1967) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 48,2 x 40,5 cm 59 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "1967 | Wlastimil Hofman" | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Estymacja: | 8000 - 12000 zł  |