51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

KAŁUSKI Zygmunt

KAŁUSKI Zygmunt
LOT 119
ID: 051119

KAŁUSKI Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura (1966)
Technika:olej, płyta
Wymiary:60,5 x 41 cm
70,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "ZKałuski 1966"
L.g. widoczny niewielki ubytek farby; lokalnie widoczne drobne zarysowania malatury.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1600 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie