51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LANGMAN Zygmunt
LOT 68 | ID: 051068 |
LANGMAN Zygmunt BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Syrena |
| Technika: | brąz na kamiennej podstawie |
| Wymiary: | 56,5 x 19,5 x 19 cm (z podstawą) |
| Sygnowana: "ZLangman" PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - dar od Bogusława Langmana, syna artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 19000 zł |
| Estymacja: | 20000 - 25000 zł |