51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

LANGMAN Zygmunt

LANGMAN Zygmunt
LOT 68
ID: 051068

LANGMAN Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Syrena
Technika:brąz na kamiennej podstawie
Wymiary:56,5 x 19,5 x 19 cm (z podstawą)
Sygnowana: "ZLangman"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od Bogusława Langmana, syna artysty.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:19000 zł
Estymacja:20000 - 25000 zł
złóż zlecenie