Konserwacja dzieł sztuki

Renowacja starych obrazów

Jeżeli chcą Państwo sprzedać na aukcji obraz który wymaga renowacji pomożemy w tym procesie. Współpracujemy z najlepszymi konserwatorami dzieł sztuki z Krakowa, którzy przygotują obraz do sprzedaży. Restauracja obrazów odbywa się w pracowaniach konserwatorów dzieł sztuki w Krakowie

Konserwacja dzieł sztuki czyli:

  • czyszczenie obrazów
  • werniksowanie
  • uzupełnianie ubytków w warstwie malarskiej
  • naprawa uszkodzeń mechanicznych malatury i podłoża

Ile kosztuje renowacja obrazu?

Dla każdego obrazu wycena jest dokonywana indywidualnie. W szczególnych przypadkach obrazów przyjętych do sprzedaży aukcyjnej możemy zaproponować rozliczenie kwoty za konserwację po sprzedaży obrazu na aukcji

Zapraszamy do kontaktu