Konserwacja dzieł sztuki
Renowacja starych obrazów
Jeżeli chcą Państwo sprzedać na aukcji obraz który wymaga renowacji pomożemy w tym procesie. Współpracujemy z najlepszymi konserwatorami dzieł sztuki z Krakowa, którzy przygotują obraz do sprzedaży. Restauracja obrazów odbywa się w pracowaniach konserwatorów dzieł sztuki w Krakowie
Konserwacja dzieł sztuki czyli:
- czyszczenie obrazów
- werniksowanie
- uzupełnianie ubytków w warstwie malarskiej
- naprawa uszkodzeń mechanicznych malatury i podłoża
Ile kosztuje renowacja obrazu?
Dla każdego obrazu wycena jest dokonywana indywidualnie. W szczególnych przypadkach obrazów przyjętych do sprzedaży aukcyjnej możemy zaproponować rozliczenie kwoty za konserwację po sprzedaży obrazu na aukcji
Zapraszamy do kontaktu
Konserwację dzieł sztuki oferujemy jedynie w przypadku pozostawienia obiektu do sprzedaży, lub dla prac zakupionych w naszej firmie