Data dodania: 2021-05-14

Sztuka ludowa i prymitywizm | IX Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego - 25 V 2021 r.

IX Aukcja Dzieł Sztuki KDA

Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego

"Sztuka ludowa i prymitywizm"

odbędzie się 25 maja (wtorek) 2021 r. o godzinie 19.00

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy:

13-25 V 2021 r., w godz. 10.00-18.00

Miejsce wystawy:

Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14

________________________

Zobacz katalog IX Aukcji Dzieł Sztuki

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU IX AUKCJI DZIEŁ SZTUKI:

Lot 6, Ewelina Pęskowa
"Matka Boska Ludźmierska"
malarstwo na szkle
39,5 x 30 cm
Sygnowany p.d.: "EPęksowa"

Lot 22, Karol Wójciak (Heródek)
"Trzy gnotki"
drewno polichromowane
33,3 x 8,5 x 9,3 cm; 26 x 6,4 x 7 cm; 26 x 12,9 x 8 cm

Lot 9, Piotr Kożuch
"Kuszenie"
drewno polichromowane
30 x 16,5 x 10,5 cm
Sygnowany na podstawie: "Kuszenie | Piotr Kożuch | Paszyn | 120"

Lot 36, Zofia Gąsienica-Roj
"Przy ognisku" (1978)

malarstwo na szkle
28,7 x 36,7 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. GĄSIENICA - ROJ"; p.d.: "ZAKOPANE 1978"

________________________

KATALOG AUKCJI DOSTĘPNY JEST NA STRONIE [LINK]

powrót do listy aktualności