Data dodania: 2021-06-07

X Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego - 29 VI 2021 r.

X Aukcja Dzieł Sztuki KDA

Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego,

odbędzie się 29 czerwca (wtorek) 2021 r. o godz. 19.00

KATALOG AUKCJI [LINK]

________________________

WYBRANE POZYCJE Z KATALOGU:

Józef Rapacki
Pejzaż leśny z kapliczką (1893)
akwarela, papier naklejony na tekturę
38,5 x 33 cm
Sygnowany i opisany p.d.: "Józef Rapacki | 1893 rok | Warszawa"

Adam Setkowicz
Madonna
olej, płótno naklejone na tekturę
79,5 x 60,5 cm
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"

Wlastimil Hofman
Starość i młodość
olej, sklejka
25 x 35 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman"

Jerzy Kossak
Ułan z dziewczyną (1936)
olej, sklejka
30 x 40 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1936"

Rafał Olbiński
Tempting St Anthony (2021)
ołówek, papier
35,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "Olbiński 2021"

Stanisław Rodziński
Krajobraz z barokowym klasztorem (1992)
olej, płótno
61 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie.

powrót do listy aktualności