Data dodania: 2021-09-17

XI Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego - zobacz wyniki

XI Aukcja Dzieł Sztuki KDA

Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 13 października 2021 roku o godzinie 19.00

PEŁNA LISTA 90 OBIEKTÓW JEST DOSTĘPNA W KATALOGU [ZOBACZ WYNIKI AUKCJI]

________________________

WYBRANE POZYCJE:

Wlastimil Hofman
Portret dziewczynki ze stokrotką (1957)
olej, płyta
38 x 46,5 cm
Sygnowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1957"

Jerzy Kossak
Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1938)
olej, tektura
30,5 x 40 cm
Sygnowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"

Edward Dwurnik
Czerwone tulipany (2015)
olej, akryl, płótno
81 x 65 cm
Sygnowany p.d.: "2015 E. DWURNIK"
Opis autorski na odwrocie.

Roman Zakrzewski
Portret w zieleni (1989)
akryl, płótno
110 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ III ‧ 1989 ‧ AKRYL ‧ | ‧ 9 ‧"

Jan Szancenbach
Martwa natura ze skrzypcami
olej, płótno
81 x 92 cm
Sygnowany p.d.: "Szancenbach"

Zbysław Maciejewski
Klomb (1984)
gwasz, akwarela, papier
48,8 x 61,5 cm
Sygnowany p.d.: "Zbysław Maciejewski 84"

powrót do listy aktualności