Aktualności

Data dodania: 2023-02-14

Krakowski Dom Aukcyjny® otrzymał rekomendację Fundacji E. Dwurnika

Krakowski Dom Aukcyjny otrzymał rekomendację Fundacji Edwarda Dwurnika

 

Z dumą informujemy, że w lutym 2023 roku Krakowski Dom Aukcyjny® otrzymał oficjalną rekomendację Apolonii Dwurnik (z ramienia Fundacji Edwarda Dwurnika) w zakresie obrotu dziełami sztuki Edwarda Dwurnika:

Rekomendacja Fundacji Edwarda Dwurnika dla Krakowskiego Domu Aukcyjnego

Treść rekomendacji:

"Z ramienia Fundacji w pełni rekomenduję Krakowski Dom Aukcyjny, w którego działalności sztuka Edwarda Dwurnika zajmuje szczególne miejsce. Firma ta posiada bogate doświadczenie i rzetelną wiedzę na temat jego twórczości. Dowodem profesjonalizmu zespołu Krakowskiego Domu Aukcyjnego są monograficzne aukcje prac Edwarda Dwurnika, cechujące się starannym i szczegółowym opracowaniem wystawianych obiektów wykazującym bardzo dobrą znajomość sztuki tego artysty."

Z poważaniem,
Apolonia Dwurnik

Opinia Apolonii Dwurnik sugeruje, że Krakowski Dom Aukcyjny® to miejsce, gdzie najlepiej sprzedać obrazy Edwarda Dwurnika.

Zarówno klienci dokonujący sprzedaży, jak i licytujący na naszych aukcjach i przeglądający ofertę galeryjną doceniają szczegółowe opracowanie obiektów.
Staranność Krakowskiego Domu Aukcyjnego zostaje również doceniona przez instytucje popularyzatorsko-naukowe, o czym świadczy powyższa rekomendacja Fundacji Edwarda Dwurnika z siedzibą w Warszawie.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą dzieł Edwarda Dwurnika zapraszamy do kontaktu.

Trwa nabór prac i przedmiotów na aukcje.

 

Zgłoszenia na aukcję:

Prosimy o przesłanie zdjęć posiadanych obiektów

zgloszenie@krakowskidomaukcyjny.pl

mms / WhatsApp +48517047368

+48 12 421 81 90

Edward Dwurnik

 

EDWARD DWURNIK - z biografią artysty można zapoznać się na naszej stronie [LINK]

powrót do listy aktualności

x
«
»