DEMBIŃSKI Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Scena z krucyfiksem | W łodzi (praca dwustronna) (lata 90.) |
| Technika: | pastel olejny, kredka, papier |
| Wymiary: | 42 x 59,5 cm (w świetle oprawy) 46 x 64 cm (z oprawą) |
| Widoczne dwa ubytki papieru (p.g. o średnicy ok. 0,3 cm oraz p.śr. o średnicy ok. 1 cm). PROWENIENCJA: - kolekcja Leszka Macaka. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |