DEMBIŃSKI Adam

DEMBIŃSKI Adam BIOGRAFIA

Scena z krucyfiksem | W łodzi (praca dwustronna) (lata 90.)

Technika:pastel olejny, kredka, papier
Wymiary:42 x 59,5 cm (w świetle oprawy)
46 x 64 cm (z oprawą)
Uwagi:Widoczne dwa ubytki papieru
(p.g. o średnicy ok. 0,3 cm oraz p.śr. o średnicy ok. 1 cm).

PROWENIENCJA:
- kolekcja Leszka Macaka.