HOFFMANN Adam

HOFFMANN Adam BIOGRAFIA

W kawiarni (1975)

Technika:węgiel, papier
Wymiary:36 x 50 cm (w świetle passe-partout)
63 x 82,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d. monogramem "ah | 13 II | 1975"