HOFFMANN Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | W kawiarni (1975) |
Technika: | węgiel, papier |
Wymiary: | 36 x 50 cm (w świetle passe-partout) 63 x 82,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d. monogramem "ah | 13 II | 1975"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |