MARCZUKIEWICZ Adam

MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA

Milcząca rozmowa (1995)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 38 cm
52,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "AM 95"