MARCZUKIEWICZ Adam

MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA

Kwiaty w błękitnej donicy (1995)

Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 72,5 cm
100,5 x 81 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Marczukiewicz 95"