SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Powrót do wsi |
Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 16 x 31 cm 25 x 40 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |