SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Powrót do wsi

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16 x 31 cm
25 x 40 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"