SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Powrót leśną drogą

Technika:akwarela, gwasz, karton naklejony na tekturę
Wymiary:26,5 x 48 cm
39,5 x 60,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Widoczne ślady zalania podłoża przy krawędziach oraz w prawej części kompozycji.