WADOWSKI Adam

Adam Wadowski - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Adama Wadowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

WADOWSKI Adam
WADOWSKI AdamWADOWSKI Adam
Tytuł:Hala Gąsienicowa
Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:30 x 43,7 cm
42 x 55,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "A. Wadowski | Hala Gąsienicowa"
W lewym dolnym narożniku widoczna sucha pieczęć producenta papieru Schoellershammer.
Sprzedane:XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki (27 VIII 2024)
Cena wywoławcza:800 zł
Cena uzyskana:800 zł

ADAM WADOWSKI

Adam Wadowski był malarzem, którego aktywność artystyczna przypada na pierwszą połowę XX wieku. Niestety nie jest bliżej znana biografia tego autora. Opisy i tematyka jego prac wskazuje na jego związek z Podhalem i Zakopanem.

Malarstwo Adama Wadowskiego

Adam Wadowski malował w technice olejnej i akwareli, zdecydowaną dominantę w jego dorobku stanowią pejzaże, głównie tatrzańskie. Artysta malował również weduty oraz sceny rodzajowe.

Przyjmujemy obrazy Adama Wadowskiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Adama Wadowskiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Adama Wadowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Adama Wadowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].