ZEGADŁO Adam

ZEGADŁO Adam BIOGRAFIA

Chrystus Frasobliwy

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:21 x 9,2 x 9,8 cm
Sygnowany na odwrocie: "Z. ADAM"
Sygnowany na podstawie: "Chrystus | Frasobliwy | Adam Zegadło"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.