SANDOMIERZ Agnieszka

SANDOMIERZ Agnieszka BIOGRAFIA

Para (2004)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:60,2 x 79,7 cm
69 x 88 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie: "Agnieszka Sandomierz | 2004. | AGNIESZKA SANDOMIERZ | 2004"