SANDOMIERZ Agnieszka

SANDOMIERZ Agnieszka BIOGRAFIA

Bez tytułu (2017)

Technika:tempera, płótno
Wymiary:40 x 30 cm
54,5 x 44,3 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie: "Agnieszka | Sandomierz | 2017"