BOBA Aleksander

BOBA Aleksander BIOGRAFIA

Krokusy na polanie

Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 35 cm
33,2 x 41,8 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "A. Boba"