BOBA Aleksander

BOBA Aleksander BIOGRAFIA

Przedwiośnie w Tatrach

Technika:olej, sklejka
Wymiary:27 x 35 cm
31,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Aleksander Boba"