DZWONKOWSKI Aleksander

DZWONKOWSKI Aleksander BIOGRAFIA

Złotowłosa (1923)

Technika:olej, tektura
Wymiary:47,8 x 36 cm
62,5 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany na odwrocie: "A Dzwonkowski | 1923"