DZWONKOWSKI Aleksander

DZWONKOWSKI Aleksander BIOGRAFIA

Złotowłosa (1923)

Technika:olej, tektura
Wymiary:47,8 x 36 cm
62,5 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany na odwrocie: "A Dzwonkowski | 1923"

Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]