LASZENKO Aleksander

LASZENKO Aleksander BIOGRAFIA

Beduin (1937)

Technika:drzeworyt barwny, papier
Wymiary:41 x 27 cm
53,6 x 39,8 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem l.d.: "Laszenko"
Opisany i datowany ołówkiem p.d.: "drzeworyt 1937"