SARNOWICZ Aleksander

SARNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA

Bronowanie (1928)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:29,5 x 35 cm
36,8 x 42,8 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "A. Sarnowicz | 1928"
Na odwrocie metka z opisem obrazu.