SARNOWICZ Aleksander

SARNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA

Zachód słońca nad polną drogą

Technika:olej, sklejka
Wymiary:25 x 35 cm
36,5 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. SARNOWICZ"