DROBIK Alexander

DROBIK Alexander BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy ze strumieniem (1924)

Technika:olej, płótno
Wymiary:57,5 x 77 cm
78,5 x 98 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ALEX | DROBIK | 1924"
Widoczne zabrudzenie oraz lokalne spękania warstwy malarskiej.