KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Róże

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 96 cm
58,5 x 118 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "a Karpiński."