KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Żółte kwiaty w wazonie (1940)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,6 x 100 cm
54 x 120 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "a Karpiński. 1940"