KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Róże w wazonie (1926)

Technika:olej, tektura
Wymiary:61,5 x 46,5 cm
73 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "A Karpiński | 26 r"