KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Martwa natura z żółtymi różami i filiżanką

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49,5 cm
49,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany l.śr.: "A. Karpiński"