KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Akt z papierosem (1912)

Technika:akwatinta, papier
Wymiary:12,8 x 17,8 cm (wymiary grafiki)
22,5 x 29 cm (arkusz)
25,5 x 33,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "A. Karpiński Paryż - 1912 -"
Przy dolnej krawędzi widoczny ślad po zalaniu podłoża.