KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Róże

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 57 cm
49 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Karpiński"