KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Martwa natura z bukietem róż (1936)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 99,3 cm
51,5 x 117 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "AKarpiński. 36."