KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Różowe róże

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50 cm
47,5 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Karpiński"
Lokalnie widoczne spękania i drobne ubytki malatury (l.g.).