KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Róże w turkusowym wazonie

Technika:olej, tektura
Wymiary:23 x 41 cm
31,5 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Karpiński"