KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Martwa natura z różami (1939)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
50 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.śr.: "A Karpiński.39."