KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Kaczeńce

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 54,5 cm
55 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "a. Karpiński"
Opisany na odwrocie: "Kaczeńce | mal. a. Karpiński | Kraków"